Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Поздравляем с Днем учителя!

Общешкольные мероприятия шестого школьного дня

Дата: 5 октября 2016 в 13:33, Обновлено 4 октября в 10:55

ПЛАН  МЕРАПРЫЕМСТВАЎ,

якія  праводзяцца ў шосты  школьны дзень

на  2019/2020 навучальны  год

Час

Месца правядзення

Мерапрыемствы

Узрост вучняў

Адказныя за правядзенне

7 верасня –“Працоўная”  

10.15

Кабінет пачатковых класаў

Гульнёвая праграма  Вясёлка прафесій”

I-IV

Наважылава А.С.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  III класа

10.00

Ваўкавыскі ЦТіКДіМ

Дзень дадатковых устаноў

V- VII

Жышко С.А., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка    VII класа

19.00

Кабінет мастацтва

Круглы стол “Прафесіі,якія   мы выбіраем”

VIII-XI

Даніловіч С.Д., педагог,які выкогвае абавязкі класнага кіраўніка  XI класа

                                                                     14 верасня- Дзень здароўя

10.15

Спартыўная зала

Спартландыя “У здаровым целе-здаровы дух”

I-IV

Севашка Г.М.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IV  класа

10.15

Тэрыторыя школы

Спартыўная   праграма  “Піянерскія старты”

V- VII

ШыбайлаТ.М. педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VI класса,

РышкельЖ.А., педагог-арганізатар 

10.15

Стадыён

Дзень бегуна

VIII- IX

Майсейчык С.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

19.00

Актавая зала

Вечарына  “Мазаіка здароўя”

VIII - XI

Макей В.С.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа 

                                                                      21 верасня -Культурная субота”

10.15

Тэрыторыя школы

 Конкурс малюнкаў  на асфальце “Якім мы намалюем гэты свет,у такім і жыць будзем»

I-IV

Карпінец А.В.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка II класа

10.15

Кабінет мастацтва

Інтэлектуальная гульня “Вясёлыя і знаходлівыя”

V - VII

Бублей Т.А.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага кіраўніка Vкласа 

11.00

Гімназія  №1

г.Ваўкавыска

Удзел у раённым праекце “На скрыжалях аграгарадкоў” 

Місько М.М., кіраўнік музея Жышко С.А., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VII класа 

19.00

Кабінет інфарматыкі

Круглы стол “Карманныя грошы:так ці супраць”

VIII-XI

Пашко В.Я.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа

                                                     28 верасня     -“Бацькоўская субота”

10.15

Актавая зала

Свята “Сакрэты  сямейнага шчасця” (з бацькамі)

I-IV

Радзіваноўская  А.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  I класа

10.00

Фае,музей

Свята “Неразлучные друзья-взрослые и дети  

V - VII

Бублей Т.А.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  V класа 

19.00

 Актавая зала

Забаўляльная праграма “Сям’я ўсяму  пачатак”

VIII-XI

Сіняк Ю.Л.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

5 кастрычніка - “Працоўная” 

10.15

Кабінет пачатковых класаў

Пазнавальная  гульня “Свет прафесій”

I-IV

Севашка Г.М.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IV  класа

10.15

 Аг.Падароск

Акцыя “Нашы віншаванні педагогам-ветэранам”

V- VII

Жышко С.А., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка    VII класа         

10.15

Дэндрапарк

Акцыя “Лёс прыроды-наш лёс”

VIII-IX

Сіняк Ю.Л., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

Калядко С.П., ляснічы Падароскага  лясніцтва

19.00

 Актавая зала

 Музычна-забаўляльная праграма  “Твая хвіліна славы”  

VIII-XI

Карпінец А.В., сакратар п/я  БРСМ, Даніловіч С.Д., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка XI класа

                                                              12 кастрычніка - Дзень здароўя

10.15

  Стадыён

 Гульня  “Расці спартыўным-вырасцеш  здаровым”

I-IV

Карпінец А.В.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка II класа

10.15

Спартыўная зала (Мацвееўцы)

 Гульня  “Адважныя, дужыя, спрытныя” (сумесна  з вучнямі Мацвееўскага д\сада-СШ)

V - VII

Шыбайла Т.М.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

Майсейчык С.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

19.00

Спартыўная зала

 Спартыўна-забаўляльная праграма “ Старты  надзей”

VIII - XI

Сіняк Ю.Л.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

19 кастрычніка - “Культурная субота”

10.15

 Кабінет пачатковых класаў

Гульня “Гірлянда  дружбы”

   I-III

Радзіваноўская  А.Д.,

педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  I класа

9.45

   

Экскурсія ў г.п.Зельва

IV -VIII

Бублей Т.А., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка V класа  

Сіняк Ю.Л., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

19.00

Актавая зала

Музычна-літаратурная  кампазіцыя “Чароўных гукаў  паланэз”

VIII-XI

Макей В.С.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа

                                                     26  кастрычніка  -“Бацькоўская субота”

10.15

Актавая зала

Восеньскі кірмаш

I -IX

Наважылава А.С.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  III класа

Шыбайла Т.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

РышкельЖ.А., педагог-арганізатар 

19.00

Актавая зала

“Падарожжа ў краіну талерантнасці”

VIII-XI

Пашко В.Я., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX   класа 

2 лістапада -“Працоўная” 

10.15

 Тэрыторыя ўстановы адукацыі

Акцыя “Зберажы  прыроду-збяры  смецце”

I- IV

Севашка Г.М.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IV   класа

10.00

 Акцыя “Помнік”

V- VII

Бублей Т.А.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка V класа   

19.00

 Актавая зала

Круглы стол “Мой  прафесійны выбар”

VIII-XI

Даніловіч С.Д.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка XI класа 

                                                                       9 лістапада-Дзень здароўя

10.15

 Спартыўная зала

“Вас выклікае  спартландыя!”

I- VII

Карпінец А.В.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа,

Майсейчык С.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

10.00

Экскурсія  “Падароск-Поразава- Корнадзь-Падароск”

VII -  IX

Жышко С.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка    VI класа

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IX  класа

19.00

Спартыўная зала

Спартыўная праграма  “Спартыўны серпанцін”

VIII - XI

Макей В.С., педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа    

16 лістапада -“Культурная субота”

10.15

Бібліятэка

«Дом, дзе кніжкі жывуць» знаёмства з навінкамі дзіцячай літаратуры

I- III

Радзіваноўская  А.Д.,

настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  I класа

Кляпацкая І.М., бібліятэкар

10.15

Актавая зала

Дзень сельскага  школьніка

РЦЭДіМ

IV- VI

Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка V класа   

10.00

СШ № 4

г.Ваўкавыска

Рэалізацыя  раённага праекта “На скрыжалях аграгарадкоў”

VII

Місько М.М., кіраўнік музея

19.00

Фае

Дыскатэка  “Вясёлы экспрэс”

VIII-XI

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IX  класа       

                                                     23 лістапада  -“Бацькоўская субота”

10.15

Кабінет пачатковых класаў

Гульнёвая праграма “Як хораша, калі  мы разам”

I-IV

Наважылава А.С.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  III класа

10.15

Музей (Падароск)

Свята ў школьным музеі разам з бацькамі “Ад прадзедаў спакон вякоў нам засталася спадчына”(сумесна  з вучнямі Мацвееўскага д\сада-СШ)

V - VII

Місько М.М.,кіраўнік музея

Шыбайла Т.М.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа  

12.00

Спартыўная зала

Спаборніцтва  па баскетболе пад дэвізам “Не куры!”

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культурыі і здароўя

 19.00

Кабінет філалогіі

Круглы стол  “За кубачкам чаю разам  з бацькамі"

VIII-XI

Сіняк Ю.Л.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

                                                                        30 лістапада

10.15

Кабінет пачатковых класаў

Гульня “Полымя - сябар ці вораг”

I-IV

Карпінец А.В.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа

10.15

Кабінет нямецкай мовы

Конкурсна-гульнёвая праграма “Каламбур”

V - VII

Бублей Т.А.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка V класа       

10.15

Кабінет геаграфіі

СНІД- чума XXI стагоддзя 

VIII- IX

Пашко  В.Я., кіраўнік службы здароўя,

Бувай А.І.,медыцынская сястра Падароскай амбулаторыі

19.00

Кабінет інфарматыкі

Вусны часопіс  “Мы дзеці роднай зямлі”

VIII-XI

Даніловіч С.Д.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка XI класа

                                                                        7 снежня –“ Працоўная”

10.15

Кабінет дзіцячых і моладзевых арганізацый

Акцыя “Шукальнікі папяровага скарбу”

I - VI

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар

Шыбайла Т.М.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа  

10.15

Бібліятэка

Аперацыя “Кніжкіна бальніца”

VII

Кляпацкая І.М.,бібліятэкар

 18.30

Кабінет філалогіі

Прававая гульня “Ці ведаеце вы закон?” з запрашэннем  участковага  інспектара міліцыі  Смурага А.В.

VIII-XI

Макей В.С.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа 

14 снежня - Дзень здароўя

10.15

Спартыўная зала

Спартландыя “За здароўем у спартыўную залу”

 I - IV

Севашка Г.М.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IV  класа

10.15

Актавая зала

Спаборніцтва па шашках, шахматах

V - VII

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культурыі і здароўя

19.00

Кабінет мастацтва

Час  здароўя “Як правільна харчавацца?”

VIII-XI

Сіняк Ю.Л.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага

кіраўніка VIII класа

21 снежня -“Культурная субота”

10.15

 Кабінет дзіцячых і моладзевых арганізацый

Інтэлектуальная праграма “Акцябрацкую планету вывучаем разам”

 I-IV

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар 

Наважылава А.С.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  III класа

11.00

РЦТДіМ

Дзень сельскага школьніка

Развіццёва-гульнёвая праграма “Вясёлая чахарда”

V - VII

Жышко С.А.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка    VII класа

19.00

 Кабінет філалогіі

Конкурсная праграма “Гаспадары і гаспадынькі”(культура сямейнага побыту)

VIII-XI

Пашко В.Я.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IX  класа 

28 снежня “Бацькоўская субота”

10.15

Актавая зала

Літаратурна-музычная пастаноўка казкі “Марозка”

I-VII

Радзіваноўская  А.Д.,

педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  I класа 

Шыбайла Т.М.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа,Рышкель Ж.А.,педагог-арганізатар 

18.00

Актавая зала

  “Навагодняя путаніца”

VIII-XI

Даніловіч С.Д.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка XI класа

Макей В.С.,педагог, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.