Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Выставка "Образование и карьера 2019"

Общешкольные мероприятия шестого школьного дня

Дата: 5 октября 2016 в 13:33, Обновлено 12 января в 09:22

ПЛАН  МЕРАПРЫЕМСТВАЎ, 

якія  праводзяцца ў шосты  школьны

ў  ДУА “Падароскі д/сад-СШ” на  2018/2019 навучальны  год

Час

Месца правядзення

Мерапрыемствы

Узрост вучняў

Адказныя за правядзенне

8 верасня – Дзень здароўя

11.00

 Спартыўная зала

 Спартландыя “У здаровым целе - здаровы дух” 

I-IV

Севашка Г.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка III  класа

11.00

 Стадыён

Спартыўна - масавае мерапрыемства “Усе на старт!” (да II  Еўрапейскіх  гульняў  2019 года)

V- IX

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

СінякЮ.Л.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VII класа

18.30

Актавая зала

Конкурсная  праграма  “Аб здароўі ведаю ўсё”   

VIII-XI

Даніловіч С.Д., класны кіраўнік X класа;

Бувай А.І., медыцынская сястра  Падароскай амбулаторыі  УАП

                                                                     15 верасня-“Культурная субота”

11.00

 Кабінет  пачатковых  класаў

Гутарка-прэзентацыя “У лес як у храм і як у майстэрню” да Дня работнікаў  леса

I-IV

Калядка В.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа;

Калядка С.П., ляснічы  Падароскага  лясніцтва

11.00

Экскурсія па родных мясцінах

“Падароск-мінулае і сучаснае”

V- VI

ШыбайлаТ.М. настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  V класа

11.00

Бібліятэка Падароскага

дз /сад-СШ

“Падарожжа па казках Шарля Перо” да Дня бібліятэк

VII

Кляпацкая І.М.,бібліятэкар

18.30

 Кабінет  геаграфіі

Вечарына  “Таленты роднай зямлі”  (да Года малой радзімы)

VIII - XI

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

                                                                      22 верасня -“Бацькоўская субота”

11.00

 Школьны двор

Конкурс малюнкаў  на асфальце “Якім мы намалюем гэты свет, у такім і жыць будзем»

I-IV

Наважылава А.С.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа,

Жызнеўская Ж.І.,педагог-псіхолаг

11.00

 Кабінет матэматыкі

Брэйн – рынг  (вучні – бацькі) «Знай! Не знаешь – познай!”   

V - VII

 Жышко С.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка    VI класа

18.30

 Актавая зала

Вусны часопіс  “Аўтамабіль  і экалогія”

VIII-XI

Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа 

                                                     29 верасня  -“Працоўная” 

11.00

Кабінет дзіцячых і моладзевых арганізацый

Майстар-клас па вырабу падарункаў да Дня пажылых людзей і Дня настаўніка

I-IV

РышкельЖ.А., педагог-арганізатар 

11.00

 Кабінет філалогіі

Пазнавальная гульня “ПрофМайстэрня”

V - VII

Аўдзейчык Н.У.,педагог сацыяльны,Жызнеўская Ж.І.,педагог-псіхолаг

10.00

Ваўкавыскі каледж УА "Гродзенскі дзяржаўны  ўніверсітэт імя. Я.Купалы"

Сустрэча з прадстаўнікамі  Ваўкавыскага каледжа УА "Гродзенскі дзяржаўны  ўніверсітэт імя. Я.Купалы"

VIII- IX

Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа, Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

18.30

 Спартыўная зала

Спартыўная праграма “Выратаваць  жыццё дапаможа спорт”

VIII-XI

Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  X класа 

 Час

Месца правядзення

Мерапрыемствы

Узрост вучняў

Адказныя за правядзенне

6 кастрычніка - “Працоўная” 

11.00

 Кабінет пачатковых  класаў

Майстар-клас па вырабу паштовак “Табе, мая матуля!” 

I-IV

Наважылава А.С.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа 

11.00

 Тэрыторыя ўстановы адукацыі

Акцыя “Зберажы  прыроду-збяры  смецце”

V- VII

Шыбайла Т.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

11.00

Працоўны  дэсант “Працягні руку дапамогі”

Цім.атрад

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар 

18.30

 Актавая зала

Круглы  стол “Камсамол-гісторыя эпохі” 

да 100-годдя  УЛКСМ  

VIII-XI

Карпінец А.В.,сакратар п/я  БРСМ

                                                                    13 кастрычніка - Дзень здароўя

11.00

 Актавая зала

Ярмарка здароўя

I-IV

Карпінец А.В., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка I класа

11.00

 Спартыўная зала

Спартыўна-забаўляльная  праграма “Гонар матулі-твая перамога!” 

V - VII

Аўдзейчык Н.У.,педагог сацыяльны, Майсейчык С.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

18.30

 Спартыўная зала

Конкурсна-пазнавальная праграма “Спартыўны марафон”

VIII - XI

Даніловіч С.Д., класны кіраўнік X класа

20 кастрычніка - “Культурная субота”

11.00

 Актавая зала

Восеньскі кірмаш

I- XI

Севашка Г.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка III  класа ; Жышко С.А., класны кіраўнік VI класа

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар 

18.30

 Кабінет філалогіі

Ток-шоу “Ці лёгка быць маладым?”

VIII-XI

Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа   

                                                     27  кастрычніка  -“Бацькоўская субота”

11.00

Кабінет пачатковых  класаў

 Экскур у мінулае па старонках сямейнага альбома  “У госці да продкаў”

I-IV

 Калядка В.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа;

11.00

 Кабінет інфарматыкі

Гульня-віктарына “Разам з бацькамі  за  бяспечнасць дзяцей на дарогах”   

V - VII

 Сіняк Ю.Л.,  настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VII класа;

Карабач А.А., дзяржаўтаінспектар ДАІ Ваўкавыскага РАУС

9.00

Экскурсія  ў  Ваўкавыск  (конна-спартыўная школа)

VIII-XI

Бублей Т.А., Даніловіч С.Д.

 18.30

 Кабінет фізікі

Ролевая гульня “Ребёнок  учится тому, что видит у себя в дому»

VIII-XI

Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа

3 лістапада -“Працоўная” 

11.00

 Кабінет пачатковых  класаў

Гульня-падарожжа “Прафесіі маіх бацькоў”

I-IV

Севашка Г.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка III  класа

11.00

  

Экскурсія ў Музей вавёркі (г.п.Вялікая Бераставіца)

V- XI

Шыбайла Т.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа 

11.00

Акцыя “Помнік”

Цім.атрад

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар 

18.30

 Актавая зала

“Чалавек і малая радзіма”. Сустрэча з цікавымі людзьмі

VIII-XI

Падароскі дз/сад-СШ, Даніловіч С.Д., класны кіраўнік X класа

                                                                       10 лістапада-Дзень здароўя

11.00

 Спартыўная зала

Спаборніцтвы “Чарадзейная краіна Алімпія” (да II Еўрапейскіх гульняў 2019 года)

I- VII

Наважылава А.С.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа,  Сіняк Ю.Л., настаўнік, які  выконвае  абавязкі класнага кіраўніка VII класа, Майсейчык С.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

18.30

Спартыўная зала

Спартыўная праграма “Я здароўе берагу,сам сабе дапамагу”

VIII - XI

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа 

17 лістапада -“Культурная субота”

11.00

 Кабінет пачатковых  класаў

 “Як стаць супергероем” (да Дня энергазберажэння)

I- IV

Калядка В.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа;

  

10.00

Дзень сельскага школьніка ў Ваўкавыскім ЦТДіМ

V - VII

Жышко С.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка    VI класа

18.30

 Кабінет філалогіі

 Літаратурны хіт-парад “Сцвярджае мудрых кніжак рад: курэнне смерць, а тытунь - яд!” 

VIII-XI

Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  X класа   

                                                     24 лістапада  -“Бацькоўская субота”

11.00

Кабінет пачатковых  класаў

 Інтэлектуальная гульня “Дайдзі да фінішу”

I-IV

Карпінец А.В., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка I класа

11.00

Кабінет дзіцячых і моладзевых арганізацый

Гасцёўня “Сустрэча на ўсе 100” нь, восень, міласці просім!” . в дому"                                                         

V - VII

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар 

   

 18.30

 Фае  

 Фестываль “Свет захапленняў”

VIII-XI

Падароскі дз / сад-СШ, Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа

                                                                        1 снежня -“Працоўная” 

11.00

Бібліятэка Падароскага

дз /сад-СШ

 КТС.“Жыві,кніга!”

I-IV

Карпінец А.В., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка I класа

11.00

Фае  

Акцыя “Совершите чудо-руку протяните…”

V - VII

Аўдзейчык Н.У.,педагог сацыяльны

11.00

Кабінет  педагога-псіхолага

Гутарка з элементамі трэнінга “Прежде чем сделать – подумай!”

VIII- IX

Жызнеўская Ж.І.,педагог-псіхолаг

 18.30

Актавая зала

Брэйн-рынг “Здоровье или вред… - выбор за вами!”

VIII-XI

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа 

                                                                        8 снежня - Дзень здароўя

11.00

Кабінет  педагога-псіхолага

Гутарка “Наша дружная сям’я”

I- II

Жызнеўская Ж.І.,педагог-псіхолаг

11.00

Спартыўная зала

Спартландыя “Здароўе-гэта здорава” (да II Еўрапейскіх

 гульняў 2019 года)

 III - VII

Севашка Г.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка III  класа

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культурыі і здароўя

 18.30

Фае  

Дыскатэка пад дэвізам “Мы за ЗЛЖ!”

VIII-XI

Даніловіч С.Д., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа

15 снежня - “Культурная субота”

11.00

Кабінет пачатковых  класаў

 Круглы стол “Што я ведаю аб правілах паводзін у школе” 

I- II

Аўдзейчык Н.У.,педагог сацыяльны

11.00

Кабінет дзіцячых і моладзевых арганізацый

III - VI

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар 

11.00

Дзень сельскага школьніка ў Ваўкавыскім ЦТіКДіМ

V - VII

Шыбайла Т.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка V класа

18.30

Актавая зала

Прававы  турнір

VIII-XI

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа 

22 снежня - “Бацькоўская субота”

11.00

Актавая зала

Гульнёвая праграма “Ідзе Каляда калядуючы”

I-IV

Калядка В.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа;

11.00

Экскурсія  ў г.Гродна (Лядовы палац)

V - XI

Сіняк Ю.Л., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VII класа, Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культурыі і здароўя

09.00

Круглы стол з бацькамі

“Сям’я – наша абарона”

Аўдзейчык Н.У.,педагог сацыяльны

18.30

Кабінет фізікі

Круглы стол “Подросток в мире  вредных привычек”

VIII-XI

 Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа

29 снежня

11.00

Актавая зала

Навагодняе свята “Хутка, хутка Новы год!”

I-VII

Наважылава А.С.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа

Жышко С.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар 

18.30

Актавая зала

Вечарына конкурсаў “Навагодняя путаніца”

VIII-XI

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа ,

Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  XI кла

ПЛАН  МЕРАПРЫЕМСТВАЎ,  якія  праводзяцца ў шосты  школьны

дзень  у  ДУА “Падароскі д/сад-СШ”

на  ІІ паўгоддзе  2018/2019 навучальнага  года

Час

Месца правядзення

Мерапрыемства

Узрост вучняў

Адказныя за правядзенне

5 студзеня – “Працоўная субота”

10.00

ДУА“Ханявіцкі дзіцячы сад--сярэдняя школа”

Экскурсія ў ДУА

“Ханявіцкі дзіцячы сад--сярэдняя школа”

V-IX

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа,

 Жышко С.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага кіраўніка VI класа

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Прагляд відэаматэрыяла “Свет сустракае Каляды”   

I -VII

Рышкель Ж.А.,педагог-арганізатар, Наважылава А.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Тэматычная праграма “Свет Вефліемаўскай  зоркі”

VIII-XI

Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа 

12 студзеня   –  Дзень здароўя

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Свята здароўя “Если хочешь быть здоров, закаляйся!"

I-IV

Бувай А.І.,медыцынская сястра  Падароскай амбулаторыі УАП,

Карпінец А.В., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка I класа

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Спартыўныя гульні на свежым паветры

V - VII

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культуры і здароўя

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “ Тры ступені : алкаголь, наркаманія, курэнне”

VIII -XI

 Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

19 студзеня – “Культурная субота"

11.00

Філіял Падароская сельская бібліятэка

 Інтэлектуальна-забаўляльная гульня «Драгоценные россыпи»,  прысвечаная творчасці П.П. Бажова   

I-IV

ЯнушкоА.Г.,загадчык філіяла Падароскай сельскай бібліятэкі,  Калядка В.М.,

настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Гутарка “Этыкет і этыка”

V - VII

 Шыбайла Т.М., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Літаратурна-музычная праграма “Вечар у Таццяны”

VIII-XI

Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка XI класа   

26 студзеня – “Бацькоўская субота”

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Гульня “Што? Дзе? Калі?”(да Дня беларускай навукі”)

I-IV

Севашка Г.М., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка III  класа

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Пазнавальны конкурс «Ганаруся прафесіямі бацькоў»

V - VII

Жышко С.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага кіраўніка VI класа

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Круглы стол са старшакласнікамі  аб выбары  прафесіі “Мой выбар”

VIII-XI

 Даніловіч С.Д., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа

2 лютага-“Працоўная субота”

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Творчая майстэрня  “                     ”

I-IV

Наважылава А.С.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Ток-шоу “Мая прафесія Радзіме патрэбна

V - VII

 Сіняк Ю.Л.,  настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VII класа

18.30

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Вечар сустрэчы з выпускнікамі     

VIII -XI

Макей В.С.,Бублей Т.А. настаўнікі, якія  выконваюць абавязкі класнага  кіраўніка,

Заяц А.М.,загадчык АкіД“Падароскі ДК”

9 лютага- Дзень здароўя

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Спартландыя “Здароўе і спорт”

I- ІV

Севашка Г.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка III  класа

11.00

ДУА “Мацвееўскі НПК дзіцячы сад-сярэдня школа”

(Дзень  суседзяў)

Дзень здароўя . “Вас выклікае спартландыя!”(сустрэча ў ДУА “Мацвееўскі НПК дзіцячы сад-сярэдня школа”

V- VII

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культуры і здароўя,

Сіняк Ю.Л.,  настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VII класа

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Спартыўна-забаўляльная праграма “Разгоняй движеньем лень

VIII -XI

 Даніловіч С.Д., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа

16 лютага - “Культурная субота”

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Гульня “Рыцары ў сённяшнім свеце”

I-IV

Калядка В.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

“Падарожжа ў царстве кніг”

V - VII

Жышко С.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага кіраўніка VI класа.

10.00

УК “Гудзявіцкі дзяржаўны літаратурна-краязнаўчы музей”

Экскурсія ва УК “Гудзявіцкі дзяржаўны літаратурна-краязнаўчы музей”

V - XI

Місько М.М.,кіраўнік школьнага музея,

Габроўскі С.В.

19.00

АкіД “Падароскі ДК”

Дыскатэка “Танцуем разам”

VIII -XI

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа,

Заяц А.Н.,загадчык АкіД“Падароскі ДК

23 лютага - “Бацькоўская субота”

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

“Рыцары ёсць” конкурсная праграма для хлопчыкаў  і   татаў

I- VIІ

Рышкель Ж.А.,педагог-арганізатар,Карпінец А.В., Шыбайла Т., настаўнікі, якія  выконваюць абавязкі класнага  кіраўніка

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Спартыўнае мерапрыемства “Сапраўдныя мужчыны”

VIII -XI

 Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа   

 2 сакавіка--“Працоўная субота”

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

“Падарожжа па гораду Святлафорску”

I-IV

Наважылава А.С.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа

Шэпшук М.М.,участковы інспектар ДАІ  Ваўкавыскага РАУС

11.00

Жывёлагадоўчы комплекс “Галышкі”

Экскурсія  на жывёлагадоўчы комплекс “Галышкі” “Усе прафесіі важныя-усе прафесіі патрэбныя”

V - VII

Севашка Г.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка III  класа,

Бурак С.Л.,загадчык комплекса ДСУП“Падароск”

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Акцыя «Зажги звезду добра». Дапамога адзінокім і састарэлым жанчынам

VIII

Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа 

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Квэст “В поисках утраченных ценностей»

VIII -XI

Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка XI класа   

9 сакавіка- Дзень здароўя

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Спартландыя “Тата, мама, я- здаровая сям’я”

I - VII

 Севашка Г.М., Жышко С.А., настаўнікі, якія  выконваюць абавязкі класнага кіраўніка 

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Спаборніцтва па настольнаму тэнісу

VIII -XI

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культуры і здароўя

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Музычная праграма “ А ну , дзяўчаты!”

VIII -XI

Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа 

16  сакавіка-“Культурная субота”

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Ролевая  гульня “Прыгажосць выратуе  свет!”

I-III

Аўдзейчык Н.У.,педагог сацыяльны

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Рэкламная кампанія “Вы ещё не признались   в любви к Беларуси? Тогда мы идём к Вам!»

IV - VII

 Шыбайла Т.М., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Вечарына “ Люблю паэзію”  

VIII - XI

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

23 сакавіка-“Бацькоўская субота”

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

“Карнавал сяброўства”

I-IV

Калядка В.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Сямейна-інтэлектуальны Вэб-квэст “У субботні день”

V - VII

 Сіняк Ю.Л.,  настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VII класа

10.00

Ваўкавыскі ліцэй

 Сустрэча з прадстаўнікамі  Ваўкавыскага ліцэя" (  8-11 кл.)

VIII - XI

Макей В.С.,Бублей Т.А. настаўнікі, якія  выконваюць абавязкі класнага  кіраўніка,

Ваўкавыскі ліцэй

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Прагляд і абмеркаванне  фільма аб прафілактыцы  шкодных звычак  “ Праўда аб табаку”

VIII - XI

 Даніловіч С.Д., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа

30 сакавіка

11.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Экскурсія  ў Каробчыцы

IІІ-VIIІ

Карпінец А.В., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка I класа,

Жышко С.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага кіраўніка VI класа

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Працоўны дэсант.Рамон кніг у школьнай бібліятэцы “Дадзім кнізе другое жыццё”

І-ІІ

Кляпацкая І.М.,бібліятэкар

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Тэматычная дыскатэка “Смехатэрапія”

Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа.

6 красавіка-  “Працоўная субота”

11.00

Мацвееўскі дз/сад-СШ

(дзень  суседзяў)

Спартыўнае мерапрыемства, прысвечанае сусветнаму Дню здароўя  

I-ІV

Наважылава А.С.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа

11.00

УК  “Ваўкавыскі гісторыка-краязнаўчы музей імя П. Баграціёна”

Экскурсія  ва УК  “Ваўкавыскі гісторыка-краязнаўчы музей імя П. Баграціёна”

V - VII

Місько  М.М.,настаўнік гісторыі, Сіняк Ю.Л.,  настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VII класа

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Акцыя «Чысты лес»(сумесна  з Падароскім  лясніцтвам)

VIII -XI

Калядка В.М., кіраўнік школьнага лясніцтва, кл.кір VIII – XI класаў

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Круглы стол “І кожнай прафесіі  -слава і гонар”

VIII - XI

 Даніловіч С.Д., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа

13 красавіка- Дзень здароўя

10.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

(Дзень суседзяў)

Спартыўная праграма “Усмешка, спорт, здароўе - нам у жыцці  падтрымка”

I- VII

Севашка Г.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка III  класа, Аўдзейчык Н.У.,педагог сацыяльны

Сазон А.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя Мацвееўскага  дз/сад-СШ

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Першынства школы па футболу

VIII - XI

Майсейчык С.М., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

КВЗ “Здаровая планета ў нашых руках”

VIII - XI

 Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка XI класа    .

20 красавіка-“Культурная субота”

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Конкурсная праграма “Алё! Мы шукаем таленты”

I- VII

Рышкель Ж.А., педагог-арганізатар,Калядка В.М., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа.

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Круглы стол “Мы за чаем не  сумуем!”

VIII - XI

Макей В.С. настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка

27 красавіка-“Бацькоўская субота”

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 КТС “Сямейны калейдаскоп”

V - VII

Жызнеўская Ж.І., педагог-псіхолаг, Шыбайла Т.М., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Інтэлектуальна-забаўляльная гульня “Матэматычны калейдаскоп” сумесна  з бацькамі

I-IV

Карпінец А.В., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка I класа

11.00

Вусце ракі Казея

Экалагічны патруль “ Жыві, крынічка!”

VIIІ -IX

Рышкель Ж.А,педагог-арганізатар,

Калядко С.П.,ляснічы Падароскага  лясніцтва

19.00

Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Сустрэча  з  участковым  інспектарам міліцыі Ваўкавыскага РАУС  Смурага А.В. “Бацькі і дзеці: адвесці  бяду”

 Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа.

Смурага А.В.,участковы  інспектар  міліцыі Ваўкавыскага РАУС 

4 мая-“Працоўная субота”

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Акцыя “Наша піянерская праца табе,Айчына!”

I-IV

РышкельЖ.А.,педагог-арганізатар, Наважылава А.С.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  II класа

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Акцыя “Квітней, родная школа!”(добраўпарадкаванне кветнікаў, прышкольнай тэрыторыі)

V - IX

Шчэрбань Г.І.,настаўнік  біялогіі, кл.кір. V – IX класаў 

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Вечарына “Мы твае нашчадкі,Перамога!”

VIII - XI

Бублей Т.А., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка XI класа   

11 мая- Дзень здароўя

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Ваенна-спартыўная гульня “Ветразі Перамогі”

I- VII

Севашка Г.М., Жышко С.А., настаўнікі, якія  выконваюць абавязкі класнага кіраўніка

10.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Спаборніцтва па агляду ўзроўню фізічнай падрыхтоўкі вучняў

V-XI

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культуры і здароўя

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Вечарына “Стагоддзе без  шкодных  звычак”

VIII -XI

Макей В.С., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка IX класа

18 мая - “Культурная субота”

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Фестываль паэзіі “Слова пра Беларусь”

I-IV

Карпінец А.В., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка I класа

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Міні-турзлёт да Дня піянерскай дружбы

V - VIII

Рышкель Ж.А., педагог-арганізатар, Сіняк Ю.Л.,  настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  VII класа

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

 Забаўляльна-конкурсная  праграма “Вялікі сакрэт для маленькай кампаніі”

VIII -IX

 Даніловіч С.Д., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка X класа

                                                        25 мая -“Бацькоўская субота”

11.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Спартыўнае свята, прысвечанае заканчэнню навучальнага года “Любім спорт і фізкультуру!”

I-V

Майсейчык С.М.,настаўнік фізічнай культуры і здароўя, Калядка В.М.,настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка  IV класа

08.00

Экскурсія ў г.Заслаўль (а Лінію Сталіна)                                      

VІ -VIII

Рышкель Ж.А., педагог-арганізатар,  Шыбайла Т.М., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VI класа

19.00

 Падароскі дзіцячы сад-сярэдняя школа

Вечар “Да пабачэння, школа!”

VIII -IX

 Пашко В.Я., настаўнік, які  выконвае абавязкі класнага  кіраўніка VIII класа

 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.