Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!

Каникулы

Дата: 27 октября 2017 в 10:42, Обновлено 21 декабря 2017 в 16:00
Автор: Синяк Ю. Л.

План работы на  зімовыя  канікулы 2017/2018 н.г.

Дата

Час правядзення

Мерапрыемствы

Адказныя

26.12.

10.00-12.00

10.00 – 10.45

10.00 – 10.45

10.00 – 10.45

11.00 – 12.00

11.00 – 12.00

11.00 – 13.00

12.15 – 13.00

16.00 – 17.00

17.00– 19.00

Навагодняе свята  для дзяцей з прыёмнай і апякунскай  сем’яў(г.Ваўкавыск)

Гутарка-абмеркаванне “Вялікае свята - Раство”(8-11 кл.)

Гульня “ У гасцях у шышкі”(1-4 кл.)

Конкурс-віктарына  знатакоў, прысвечаны Году навукі (5-7 кл)

Квэст-шоу ў музеі «В Новый год на Бохвицев порог»(Падароск)

Акцыя “Кармушка” (8-11 кл.)

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Творчасць”

Благачынная акцыя  “Цуды на Каляды”(члены БРПА,БРСМ)

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Інтэлектуальныя  гульні”

Спартыўная  секцыя  па  баскетболу

Аўдзейчык Н.У.

Бублей Т.А.

Наважылава А.С.

Жаўнерык С.М.

Місько М.М.

Даніловіч С.Д .

Севашка Г.М.

Карпінец А.В., Рышкель Ж.А.

Сіняк Ю.Л.

Майсейчык С.М.

            27.12.

08.00 –16.00

10.00 – 10.45

10.00 – 10.45

11.00 – 12.00

12.00 – 13.00

12.00 – 13.00

Экскурсія ў Белавежскую пушчу (1-7 кл.)

Прагляд фільмаў па ПДР, ППБ “Безопасные зимние каникулы”, “На ўсякі пажарны выпадак” (1-7 кл.)

Гутарка “Больш інфармацыі-менш рызыкі” (8-11 кл.)

Секцыя “Піянербол”

Экскурсія “Прафесіі нашага аграгарадка”(8-11кл.)

Майстэрня Дзеда Мароза (выраб  касцюмаў)

Калядка В.М.,Севашка Г.М.

Пашко В.Я.

Аўдзейчык Н.У.

Майсейчык С.М.

Шыбайла Т.М.

Рышкель Ж.А.

28.12.

09.00– 10.00

10.00 – 12.00

12.00 – 13.00

12.00  –13.00

12.00  –14.00

14.00 –15.00

14.00 –15.00

15.00 –16.00

18.00 – 20.00

Квэст-шоу ў музеі «В Новый год на Бохвицев порог»(Ізабелін)

Упрыгожванне ёлкі і актавай залы

Навагодняя  рэпетыцыя (1-7 класы)

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу (9-11 кл.)

Навагодні ранішнік   для дзяцей-інвалідаў(г.п.Россь)

Аб’яднанне па інтарэсах “Калейдаскоп”

Аб’яднанне па інтарэсах “Музеязнаўства”

Ранішнік “У гасцях у зімушкі-зімы” (д/сад)

Спартыўная  секцыя  па  баскетболе 

Місько М.М.,Габроўскі С.В.

Кл.кір.1-11класаў

Класныя кіраўнікі 1-7 кл 

Майсейчык С.М.

Аўдзейчык Н.У.

Пашко В.Я.

Габроўскі С.В.

Булькоўская В.А.

Майсейчык С.М.

29.12.

11.00 – 11.45

11.00 – 11.45

11.00 – 11.45

11.00 – 12.00

12.00 – 12.45

12.00 – 13.00

14.00 – 16.00

Экскурсія ў прыроду “Дзівосы  чараўніцы-зімы” (1-4 кл.)

Літаратурна-музычная кампазіцыя “Нам доўга  будзе сніцца страшэннае пекла вайны”(5-7 кл.)                                                                  

Гульня –падарожжа “Да сакрэтаў прыроды” (8 кл.)

Экскурсія  ў сельскую бібліятэку “Капітаны нашых падарожжаў”(9-11 кл.)

Гульня “У гасцях у казкі” (3-7 кл.)

Навагодняя  рэпетыцыя (8-11 класы)

Раённае благачыннае свята ў рамках акцыі “Нашы дзеці»

Севашка Г.М.

Жышко С.А.

Макей В.С.

Бублей Т.А.

Карпінец А.В.,Жышко С.А.

Класныя кіраўнікі 8-11 кл 

Карпінец А.В.

30.12

09.00 – 10.00

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

11.00 –12.00

12.00 –13.00

12.00 –13.00

18.30 – 21.30

Секцыя “Піянербол”

Забаўляльная праграма “Навагодні калейдаскоп!”(1-7 кл)

Аб’яднанне па інтарэсах “Шашкі”

Аб’яднанне па інтарэсах “Калейдаскоп”

Аб’яднанне па інтарэсах “Музеязнаўства”

Аб’яднанне па інтарэсах “Інтэлектуальныя  гульні” 

Вечар  адпачынку “У гасцях у Дзеда Мароза”

Майсейчык С.М.

Рышкель Ж.А., КалядкаВ.М.

Пашко В.Я.

Даніловіч С.Д.

Пашко В.Я.

Габроўскі  Ю.Л.

Сіняк Ю.Л.

Шыбайла Т.М., Макей В.С.   

02.01

10.00– 11.00

10.00– 11.00

11.00– 12.00

11.00– 12.00

11.00– 13.00

12.00 –13.00

15.00– 16.00

16.00 – 18.00

Гульня-практыкум “Небяспечная зіма” (1-4 кл.)

Рухомыя гульні на свежым паветры(5-7кл.)

Занятак з элементамі трэнінгу«Жыццё без наркотыкаў» (8-9кл)

Акцыя «Крок  насустрач». Віншаванне  ветэранаў  вайны і  і працы  з Новым годам.

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Творчасць”

Пазнавальная гульня “Хачу ўсё ведаць пра здароўе”(10-11 кл.)

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Інтэлектуальныя  гульні”

Спартыўная  секцыя  па  баскетболе

Калядка В.М.

Пашко В.Я.

Аўдзейчык Н.У.  

Рышкель Ж.А.

Севашка Г.М.

Шыбайла Т.М.

Сіняк Ю.Л.

Майсейчык С.М.

03.01.

10.00 – 10.45

10.00 – 10.45

11.00 – 12.00

11.00 – 12.00

11.00 – 12.00

12.00 - 13.00

Прагулка-назіранне сумесна з бацькамі “Цуды Зімы”(1-4 кл.)

Гульня “Што я ведаю пра святкаванне Каляд” (5-7 кл)

Гульні  на свежым паветры (1-4 кл.)

Секцыя “Піянербол”

КВЗ   “Справе час-кнізе гадзіну”( 8-11кл.)

Спаборніцтвы па амрэслінгу( 10-11 кл.)

Карпінец А.В.

Пашко В.Я.

Наважылава А.С.

Майсейчык С.М. 

Макей В.С.

Майсейчык С.М. 

04.01

10.00 – 10.45

10.00 – 10.45

10.00 – 10.45

10.00 - 16.00

11.00 – 11.45

11.00 – 12.00

11.00 – 12.00

12.00 - 13.00

Свята пасвячэння ў чытальнікі “Першыя крокі ў бібліятэку”(1-2 кл.)

Спартыўная  гульня “Снежныя забавы-гэта здорава”(5-7кл.)

Зімовыя  забавы “Разам  нам  весела” (8-11 кл.)

Экскурсія  ў г.Пружаны (Лядовы палац)(7-11 кл)

Гульня-віктарына “З чаго пачынаецца Радзіма”(2-4 кл.)

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Калейдаскоп”

Турнір “Па старонках любімых  падручнікаў” (5-7 кл.)

Спартыўная  секцыя  па  баскетболе

Кляпацкая І.М.,Наважылава А.С.

Майсейчык С.М.,Сіняк Ю.Л.

Бублей Т.А.

Шыбайла Т.М., Макей В.С.

Севашка Г.М.

Пашко В.Я.

Рышкель Ж.А.,Жышко  С.А.

Майсейчык С.М.

05.01.

09.45 – 10.30

10.00 – 10.45

10.45 – 11.30

11.00 – 11.45

11.15 – 12.00

12.00 – 13.00

Экскурсія  ў Цеалін (згодна графіка наведвання )

Экскурсія  “Зімовы  лес  поўны  цудаў і дзівос”(1-4 кл.)

Гульня “Я крочу па вуліцы” (5-7 кл)

 Гульня-падарожжа «Жыццё акцябрат  у піянерскай дружыне К.Каліноўскага” (1-4 кл.)

Завочнае падарожжа “Новы год у “Машыне часу” (5-7 кл.)

Час зносін “Наколькі  ты азартны чалавек?” (8-11 кл.)                      

Відэа-лекторый “Трагічны лёс Хатыні”(8-11 кл.)

Карпінец А.В.

Калядка В.М.

Жышко С.А.

Рышкель Ж.А.

Сіняк Ю.Л.

Даніловіч С.Д.

Аўдзейчык Н.У.

06.01

09.00– 10.00

09.30– 10.30

10.00 – 11.00

11.00 – 12.00

11.00– 12.00

12.00 –13.00

12.00 –13.00

18.30 – 21.30

Секцыя “Піянербол”

Віктарына “У свеце казкі”(1-4 кл.)

Святочныя вячоркі «Гуляй на святкі без аглядкі»  (5-8кл)

Аб’яднанне па інтарэсах “Шашкі”

Аб’яднанне па інтарэсах “Калейдаскоп”

Аб’яднанне па інтарэсах “Музеязнаўства”

Аб’яднанне па інтарэсах “Інтэлектуальныя  гульні” 

Сямейны вечар  “Дзверы ў дзяцінства  маіх  бацькоў» (сумесна з Падароскім ДК)

Майсейчык С.М

Севашка Г.М.

Рышкель Ж.А.,Макей В.С.

Даніловіч С.Д.

Пашко В.Я.

Габроўскі  Ю.Л.

Сіняк Ю.Л.

Даніловіч С.Д., Бублей Т.А.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.