Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

Каникулярное оздоровление

Дата: 6 февраля в 16:30, Обновлено 6 декабря в 12:10
Автор: Синяк Ю. Л.

План   работы  на восеньскія  канікулы 2018/2019  навучальны год

Дата

Час правядзення

Мерапрыемства

Адказныя

29.10

09.30-11.00

09.30-10.15

10.25-11.10

11.15-12.00

11.15-12.00

11.15-12.00

17.00-18.00

Працоўны   дэсант. “Папяровы бум” ( V-XI кл)

Гульнёвая праграма “Гэтыя забаўляльныя жывёлы”  (I-IVкл.)

Спартландыя “За здароўем  у спартыўную залу” (I-IV кл.)

Гульня “Ох, гэта матэматыка!”(V-VII кл.)

Адкрытая размова “Наркотики-путь в никуда” (VIII-XI кл.)                                          

Інтэрактыўная гульня “Сакрэты здароўя”

Аб’яднанне   па інтарэсах “ Інтэлектуальныя гульні”                                      

Рышкель Ж.А.,Бублей Т.А.

Наважылава А.С.

Севашка Г.М.

Сіняк Ю.Л.

Аўдзейчык Н.У.

Пашко В.Я.

Даніловіч С.Д.

30.10

09.15-10.00

09.15-10.00  

10.15-11.00

10.15-11.00

10.15-11.00

11.15-12.00

11.15-12.00

11.15-12.00

16.00-18.00

18.00-20.00

Ток-шоу “Спыніся ў небяспечнай рысы ” (VIII-Xкл.)

Гутарка “Наколькі ты азартны ?”(XI кл.)

Пазнавальная гульня “Парады Доктара Апчых (I-IVкл.)

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу  (VIII-XI кл.)

Гульня-віктарына “Восеньскі калейдаскоп”(V-VII кл.)

Наведванне і дапамога сталым людзям (IXкл.)

Акцыя “Помнік” (V-VII кл.)

Акцыя “Чысты двор” (X-XI кл.)

Аб’яднанне па інтарэсах “Калейдаскоп”

Спартыўная  секцыя па баскетболу

Пашко В.Я.

Жызнеўская Ж.І.

Калядка В.М.

Майсейчык С.М.

Шыбайла Т.М.

Макей В.С.

Рышкель Ж.А.

Даніловіч С.Д.

Наважылава А.С.

Майсейчык С.М.

31.10

10.00-13.40

09.30-10.15

09.30-10.30

10.30-12.00

10.30-11.15

12.15-13.15

18.00-20.00

Экскурсія  ў аквапарк санаторыя “Ружаны” (I-IVкл.)

Выпуск  брашур, лістовак “Твая місія-жыць”(VIII-XI кл.)

Экскурсія ў лес “Чараўніца восень” (V-VIIкл.)

Працоўны дэсант. Збор металалому.

Гутарка з выкарыстаннем ІКТ “Курыць  або жыць”(V-VII кл.)

Аб’яднанне   па інтарэсах  “Творчасць”

Аб’яднанне па інтарэсах “WEB -дызайн”

Калядко В.М.,Севашко Г.М Бублей Т.А.

Жышко С.А.

Класныя кіраўнікіVIII-XI кл.

Сіняк Ю.Л.

Бублей Т.А.

Сіняк Ю.Л.

01.11

09.30-10.30

10.00-11.00

10.00-10.45

10.00-11.00

11.15-12.00

11.15-12.00

11.15-12.00

11.15-12.00

12.15-13.00

 

12.15-13.15

13.00-14.00

18.00-20.00

Экскурсія на мехдвор  ДСУП “Падароск” (IXкл.)

Аднаднёвы паход “Сцяжынкамі  малой радзімы” (I-Vкл.)

Занятак з псіхолагам “Сакрэты поспеху”  (VI-VIII кл.)              

Акцыя “Добрыя справы” (X-XI кл.)

Збор акцябрат “Героі працы жывуць разам з намі” (I-IVкл.)

Гутарка  “Шкодныя звычкі”(V-VI кл.)

Спаборніцтвы  па піянерболу (VII-IXкл.)  

Час  зносін “Я і мая прафесія”  (X-XI кл.)

Віртуальнае падарожжа “Па старонках гісторыі г.Ваўкавыска”(VI-VIII кл.)

Аб’яднанне па інтарэсах “Мазаіка  творчасці”

Аб’яднанне   па інтарэсах  “Калаўрот”

Спартыўная  секцыя па баскетболе

Макей В.С.

Калядка В.М.,Шыбайла Т.М.

Жызнеўская Ж.І.

Бублей Т.А.

Рышкель Ж.А.

Аўдзейчык Н.У.

Майсейчык С.М.

Жызнеўская Ж.І.

Жышко С.А.

 

Рышкель Ж.А.

Макей В.С.

Майсейчык С.М.

02.11

09.30-10.15

09.30-10.15

09.30-10.15

10.30-11.15

10.30-11.15

10.30-11.15

 

11.25-12.05

11.25-12.05

11.25-12.05

12.15-13.15

16.00-18.00

Квэст-гульня  “Брось природе  спасательный круг”( VIII –XI)

Круглы стол “Бабулі і дзядулі-мая сям’я” (I-IVкл.)

Інформ-дайджэст “Я  піянер-лідар” (V-VIIкл.)

Спаборніцтва па  баскетболе (VIII –XI кл.)

“Падарожжа па старонках любімых кніг”(I-IVкл.)

“Падарожжа па старонках кнігі А.Гайдара “Цімур і яго каманда”(V-VIII кл.)

Інтэлект-шоу “Бітва  суперінтэлектаў” (IX –XI кл.)

Выпуск  газеты “Крынічка”(прэс-цэнтр)

Інтэлектуальная гульня  “На скрыжалях вайны”(VIIIкл)

Аб’яднанне па інтарэсах “Мазаіка  творчасці”

Аб’яднанне  па інтарэсах “Музеязнаўства”

Даніловіч С.Д.,Макей В.С.

Наважылава А.С.

Рышкель Ж.А.

Майсейчык С.М.

Кляпацкая І.М.

Рышкель Ж.А.,Жышко С.А.

 

Макей В.С.

Рышкель Ж.А.

Місько М.М.

Рышкель Ж.А.

Габроўскі С.В.

03.11  

09.00-10.00

10.00-11.0

10.00-11.00

09.00-16.00

11.00-12.00

11.00-12.00

12.00-13.00

12.00-13.00

15.30-17.30

18.30-21.00

Аб’яднанне   па інтарэсах “Музеязнаўства”

Аб’яднанне па  інтарэсах “Калаўрот”

Секцыя па  баскетболе

Экскурсія ў Музей вавёркі (г.п.Вялікая Бераставіца)( V- XIкл)

Гульня-падарожжа “Прафесіі маіх бацькоў” (I-IVкл.)

Акцыя “Помнік”(цімураўскі атрад)

Аб’яднанне па  інтарэсах “Творчасць”  

Аб’яднанне па інтарэсах “Інтэлектуальныя гульні”

Аб’яднанне па  інтарэсах “Вольная барацьба”

“Чалавек і малая радзіма”. Сустрэча з цікавымі людзьмі

Габроўскі С.В.

Макей В.С.

Майсейчык С.М.

Шыбайла Т.М.,Пашко В.Я.

Севашка  Г.М.

Рышкель Ж.А.

Бублей Т.А.

Даніловіч С.Д.

Шаўчук  М.М.

Даніловіч С.Д.

05.11

09.30-10.20

 

09.30-10.15

09.30-10.15

10.25-11.10

10.25-11.10

11.25-12.10

17.00-18.00

Экскурсія  ў школьны музей “Гераічныя старонкі роднага краю” (VIII-XI кл.)

Спартыўная праграма “Алімпійскія надзеі” (I-IVкл.)

Гульнявы занятак  «Кніга-скарбонка ведаў» (V-VII кл.)

Акцыя “Чысты двор” (V-XIкл.)

Урок дабрыні “Добрае сэрца” (I-IVкл.)

Інтэлектуальная гульня “Прававы эрудыт” (VIII-XI кл.)

Аб’яднанне   па інтарэсах “Інтэлектуальныя гульні”                                      

Макей В.С.

 

Севашка Г.М.

Жышко С.А.

Шыбайла Т.М,Даніловіч С.Д.

Калядка В.М

Бублей Т.А.

Даніловіч С.Д.

06.11

09.30-10.15  

09.30-10.15

 

10.30-11.15

10.30-11.15

11.00-13.00

11.25-12.10

11.25-12.10

12.00-14.00

18.00-20.00

Віктарына “Мая вёска”(I-IV кл.)

Дыскусія сумесна з бацькамі “Прекрасное и  безобразное в нашей жизни”(IX кл. )

Віртуальнае  падарожжа “Беларусь мая  сінявокая” (V-VIIIкл.)

Гульнявая  праграма “Латарэя  добрых учынкаў”(I-IV кл.)

Экскурсія ў Пружаны (Лядовы палац)

Час  зносін “Рызыка.Азарт.Гульня”(IX-XI кл.)

Квэст-гульня “Хранители музея”( (V-VII кл.)

Аб’яднанне  па інтарэсах “Калейдаскоп”

Спартыўная  секцыя па баскетболу

Рышкель Ж.А.

Макей В.С.

 

Пашко В.Я.

Наважылава А.С.

Сіняк Ю.Л.,Майсейчык С.М.

Аўдзейчык Н.У,Жызнеўская Ж.І.

Місько М.М.

Наважылава  А.С.

Майсейчык С.М.


План   работы   на  зімнія  канікулы  2018/2019  навучальны  год

 Дата

Час правядзення

Мерапрыемствы

Адказныя

24.12

09.15-10.00

09.15-10.00

10.15-11.00

10.15-11.00

10.15-11.00

11.15-12.00

11.15-12.00

11.15-12.00

12.15-13.05

12.15-13.05

Гульня-віктарына “Скарбы роднага краю” (I-IVкл.)

Круглы стол “Без насілля ў сям’і” (VIII -XI кл.)

Камп’ютарныя  гульні (V-VII кл.)

Выраб навагодніх сувеніраў у рамках акцыі “Нашы дзеці”                                                                         (V-VIII кл.)

Наведванне і дапамога пажылым людзям (IX -XI кл.)

Зімовыя забавы. Конкурс на  лепшага снегавіка (I-VI кл.)

Навагодняя рэпетыцыя  (VIII -XI кл.)

Навагодняя рэпетыцыя (I-VII кл.)

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Рухомыя гульні”

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Інтэлектуальныя гульні”                                    

Севашко Г.М.

Аўдзейчык Н.У.

Сіняк Ю.Л.

Рышкель Ж.А.,Пашко В.Я.

Макей В.С.,Даніловіч С.Д.

Карпінец А.В.

Пашко В.Я.,Бублей Т.А.

РышкельЖ.А., НаважылаваА.С

Карпінец А.В.

Даніловіч С.Д.

26.12

09.30-10.45

10.00-10.45

10.00-13.00

10.00-13.00

 11.00-11.45

12.00-12.45

12.00-12.45

12.00-12.45

 18.00-19.00

Упрыгожванне ёлкі і актавай залы

Акцыя “Падарунак сваімі рукамі” (I-VIкл.)

Навагодняе свята  для дзяцей з прыёмнай і апякунскай  сем’яў(г.Ваўкавыск)

Экскурсія ў г.Ваўкавыск (музей імя П.Баграціёна)

Прагляд відэафільма“Стань прыкметным у цемры”(VIII-XIкл.)

Працоўны дэсант “Пакармі  птушку” (V- XI кл.)

Аб’яднанне  па інтарэсах  “Творчасць”

Аб’яднанне па інтарэсах “Мазаіка  творчасці”

 Аб’яднанне па інтарэсах “WEB -дызайн”

Рышкель Ж.А,кл.кір-кі (V- XIкл.)

Калядка В.М.,Жышко С.А.

Аўдзейчык Н.У.

НаважылаваА.С..Карпінец А.В.

Макей В.С.

Шыбайла Т.М.,Даніловіч С.Д.

Бублей Т.А.

Рышкель Ж.А.

 Сіняк Ю.Л.

27.12

09.15-10.00 

09.15-10.00

09.15-10.00

10.15-11.00

10.15-11.00

11.15-12.15

11.15-12.15

12.30-13.15

18.00-20.00

Пазнавальная гадзіна “Карысныя рэцэпты здароўя”(VIII-XIкл.)

Праца Майстэрні Дзеда Мароза (выраб касцюмаў(I-IVкл.)

Акцыя “Новогодний super-привет от пионеров!”(V-VIIкл.)

Гульня-падарожжа “Дапамагу сабе сам”(I-IVкл.)

Спартландыя “Навагоднія старты” (V-XI кл.)

Навагодняя рэпетыцыя  (VIII -XI кл.)

Навагодняя рэпетыцыя  (I-VII кл.)                                                                  

Аб’яднанне па інтарэсах “Калаўрот”

Спартыўная  секцыя  па  баскетболу

Пашко В.Я.

Карпінец А.В.

Рышкель Ж.А.

Наважылава А.С.

Сіняк Ю.Л,Майсейчык С.М.

Бублей Т.А.,Пашко В.Я.

Рышкель Ж.А.,Жышко С.А.

Макей В.С.

Майсейчык С.М.

28.12

09.00-13.00

09.00-13.00

09.25-11.00

09.30-11.00

09.30-10.30

11.15-12.00

12.00-12.45

13.00-14.00

16.00-18.00

Раённае благачыннае свята

Экскурсія ў г.Ваўкавыск (музей СШ №8 г.Ваўкавыск)(V-VII)

Экскурсія ў сядзібу “Падароск”(I-IVкл.)

Наведванне і дапамога пажылым людзям (VIII-XIкл.)

Квэст-шоу ў музеі «Затерянная новогодняя история»(V-VIIкл

Благачынная акцыя  “Цуды на Каляды”(члены БРПА,БРСМ)

Навагодняя рэпетыцыя  (VIII -XI кл.)

Аб’яднанне па інтарэсах “Мазаіка  творчасці”

Аб’яднанне  па  інтарэсах “Музеязнаўства”

Сіняк Ю.Л.

Шыбайла Т.М.,Жышко С.А.

Калядко В.М.,Севашко Г.М.

Пашко В.Я.,Бублей Т.А.

Місько М.М.

Рышкель Ж.А.,Карпінец А.В.

Бублей Т.А., Макей В.С.

Рышкель Ж.А.

Габроўскі С.В.

29.12

09.00-10.00

10.00-11.00

10.00-11.00

11.00-12.00

12.00-13.00

12.00-13.00

15.30-17.30

17.30-18.30

18.30-21.00

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Музеязнаўства”

Аб’яднанне па  інтарэсах “Калаўрот”

Секцыя па  баскетболе

 Навагодняе свята “Хутка, хутка Новы год!” (I-VII кл.)

Аб’яднанне па інтарэсах “Творчасць” 

Аб’яднанне па інтарэсах “Інтэлектуальныя гульні”

Аб’яднанне па інтарэсах “Вольная барацьба”

Аб’яднанне па інтарэсах “WEB -дызайн”

Вечарына конкурсаў “Навагодняя путаніца”

Габроўскі С.В.

Макей В.С.

Майсейчык С.М.

Рышкель Ж.А.,Жышко С.А.

Наважылава А.С.

Бублей Т.А.

Даніловіч С.Д.

Шаўчук  М.М.

Сіняк Ю.Л.

Пашко В.Я., Бублей Т.А.

31.12

09.30-10.30

09.45-10.30

09.30-10.30

10.40-11.25

10.40-11.25

10.40-11.25

11.25-12.05

11.25-12.25

12.10-13.10

Наведванне і віншаванне пажылых людзей (VIII-XIкл.)

Віктарына “Чароўны свет казкі”(I-IVкл.)

Наведванне і віншаванне пажылых людзей  (V-VIIкл.)

Занятак “Трэнажорная зала запрашае” (VIII –XI кл.)

Спартыўная праграма “Алімпійскія надзеі” (I-IVкл.)

Квэст–гульня ў музеі “Находка 2018 года” (V-VIII кл.)

Выпуск  газеты “Крынічка”(прэс-цэнтр)

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Рухомыя гульні”

Аб’яднанне па інтарэсах “Інтэлектуальныя гульні”

Даніловіч С.Д., Макей В.С.

Севашко Г.М.

Шыбайла Т.М.,Жышко С.А

Майсейчык С.М.

Карпінец А.В.

Місько М.М.

Рышкель Ж.А.

Карпінец А.В.

Даніловіч С.Д.

02.01 

09.15-10.00

09.15-10.00

09.15-10.00

10.15-11.00

10.15-11.00

10.15-11.00

12.00-13.00

12.00-13.00

13.00-14.00

18.00-19.00

Фотаконкурс “Зорачка на маім сэрцы” (I-IVкл.)

Майстар-клас “Ствараем  добры настрой.Каллаж” (V-VIIкл.)

Круглы стол-чаяпіцце “Навагоднія звычаі і традыцыі”(VIII-XІкл)

Гульня “Зімовыя гульні і забавы” (I-IVкл.)

Конкур-рэклама”Як жывецца піянерскаму атраду?”(V-VIIIкл.)                                                            

Час зносін “Адміністратыўная адказнасць”( IX-XIкл.)

Акцыя “Клопат” (V-XIкл.)

Аб’яднанне па інтарэсах “Мазаіка  творчасці”

Аб’яднанне  па інтарэсах  “Творчасць”

Аб’яднанне па інтарэсах “WEB -дызайн”

Рышкель Ж.А.

Сіняк Ю.Л.

Пашко В.Я.

Наважылава А.С.

Рышкель Ж.А.

Аўдзейчык Н.У.

Класныя  кіраўнікі  

Рышкель Ж.А.

Бублей Т.А.

Сіняк Ю.Л.

03.01

09.30-10.15

09.30-10.15

09.30-10.15

10.25-11.10

10.25-11.10

11.25-12.10

12.20-13.20

17.00-18.00

18.00-20.00

Экскурсія  ў Цеалін (згодна графіка наведвання )

Трэнінг “Спосабы барацьбы са стрэсам” (IX,XI кл.)

Гульнявы занятак “Залацінкі роднага слова” (I-VII кл.)

Аказанне дапамогі  пажылым  людзям (VIII, X кл.)

Спартыўная  гульня Снежная Алімпіяда(VII-XIкл.)

Час здароўя “Я і  камп’ютар” (I-VIкл.)

Час зносін “Я і Мы” (IX-XIкл.)

Аб’яднанне па інтарэсах “Калаўрот”

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Інтэлектуальныя гульні”

Спартыўная  секцыя  па  баскетболе                             

Рышкель Ж.А.,Севашко Г.М.

Жызнеўская Ж.І.

Жышко С.А., Калядка В.М

Пашко В.Я.,Даніловіч С.Д.

Майсейчык С.М

Аўдзейчык Н.У.

Жызнеўская Ж.І.

Макей В.С.

Даніловіч С.Д

Майсейчык С.М.

 04.01

09.00-13.00

09.30-10.15 

09.30-10.15

10.30-11.15

10.30-11.15

11.20-12.05

  12.00-13.00

16.00-18.00

Экскурсія ў Свіслацкі раён “Да  суседзяў!”(VI-XIкл.)

Гульня-падарожжа “Навагодні балаганчык”(I-Vкл.)

Ток-шоу “Памяць, якая аб’ядноўвае патомкаў” (VI-XI кл.)

Лыжныя гонкі на прыз Дзеда Мароза(адпачываем ўсей сям’ёй) (VI-XI кл.)

Гульнявая  праграма “Зімачка-зіма”(I-Vкл.)

Відэасалон“З гісторыі навагодніх святаў (V- XI кл.)

 Аб’яднанне па інтарэсах “Мазаіка  творчасці”

Аб’яднанне  па  інтарэсах “Музеязнаўства”

Жышко С.А., Пашко В.Я.

Карпінец А.В.

Макей В.С., Шыбайла Т.М.

Майсейчык С.М.

Наважылава А.С. 

Сіняк Ю.Л.,Бублей Т.А.

 Рышкель Ж.А.

Габроўскі С.В.

05.01

09.00-10.00

10.00-11.00

10.00-11.00

09.00-17.00

11.00-12.00

 12.00-13.00

12.00-13.00

15.30-17.30

17.30-18.30

18.30-20.30

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Музеязнаўства”

Аб’яднанне па  інтарэсах “Калаўрот”

Секцыя па  баскетболе

Экскурсія ў Белавежскую пушчу  (I-X кл.)

Прагляд відэаматэрыяла “Свет сустракае Каляды” (I-VII кл.)

Аб’яднанне па  інтарэсах “Творчасць” 

Аб’яднанне па інтарэсах “Інтэлектуальныя гульні”

Аб’яднанне па  інтарэсах “Вольная барацьба”

Аб’яднанне па інтарэсах “WEB -дызайн”

Тэматычная праграма “Свет Вефліемаўскай  зоркі”

Габроўскі С.В.

Макей В.С.

Майсейчык С.М.

Даніловіч С.Д.,Шыбайла Т.М.

Наважылава А.С.,Рышкель Ж.А.

Бублей Т.А.

Даніловіч С.Д.

Шаўчук  М.М.

Сіняк Ю.Л.

Пашко В.Я.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.