Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!

Каникулярное оздоровление

Дата: 6 февраля в 16:30, Обновлено 26 марта в 10:32
Автор: Синяк Ю. Л.

Осенние каникулы

Организация оздоровления детей в период осенних каникул 2017/2018 учебного года


Зимние каникулы

Организация оздоровления детей в период зимних каникул 2017/2018 учебного года

План работы учреждения  образования в период  весенних каникул


Дата

Час правядзення

Мерапрыемства

Адказныя

                      26.03.2018

10.00-10.30

10.45-11.45

10.45-13.00

10.45-11.45

10.45-11.45

12.00-13.00

12.00-13.00

12.00-13.00

13.15-14.15

Адкрыццё  Тыдня  дзіцячай  і юнацкай кнігі.

Працоўная  акцыя “Наша  піянерская праца табе, Айчына!”

Экскурсія ў ДУА “Мацвееўскі д/сад-СШ”( (I-IV кл.)

Пазнавальна-забаўляльная праграма “Падарожжа  ў краіну  любімых  кніг” (IX-XI кл.)

Экскурсія ў  філіял Падароская сельская бібліятэка(VIIIкл.)

Ралявы трэнінг “Мы выбіраем здароўе”( V-VII кл)

Час зносін “Как противостоять  давлению среды”(VIII-IX кл.)

Інтэлектуальны рынг “Лексіка дзелавога чалавека”(X-XI кл.)

Аб’яднанне па інтарэсах “Шашкі”

Кляпацкая І.М.

Рышкель Ж.А., кл. кір. V-VII кл.

Калядка В.М., Севашка Г.М.

Даніловіч С.Д.

Макей В.С.

Рышкель Ж.А.

Аўдзейчык Н.У.

Бублей Т.А.

Даніловіч С.Д.

27.03.2018

09.30-11.00

10.00-10.45

10.00-10.45

10.00-10.45

11.00-11.45

11.00-13.00

11.30-12.15

17.00-18.00

18.00-20.00

Працоўны дэсант. Збор металалому (VII- XI кл.)

Спартыўная гульня “Мазаіка здароўя”( I-II кл.)

Гульня-віктарына “Па старонках любімых казак” (III-IV кл.)

Дыспут “Курэнне:дань модзе,звычка  ці хвароба?” (V-VIкл.)

Гульня-падарожжа “Кнігі-нашы сябры”(V-VII кл)

Аб’яднанне па  інтарэсах “Творчасць”

Гадзіна  памяці “Званы  смутку” да 75-годдзя Хатынскай  трагедыі) (VIII-XI кл.)

Аб’яднанне па  інтарэсах “Інтэлектуальныя  гульні”

Спартыўная  секцыя

Класныя  кіраўнікі

Ботвін Т.А.

Калядка В.М.

Сіняк Ю.Л.

Жышко С.А.

Севашка Г.М.

Макей В.С.,Даніловіч С.Д.

Сіняк Ю.Л.

Майсейчык С.М.

28.03.2018

10.00-10.45

10.00-10.45

10.00-12.00

11.00-11.45

11.00-11.45

12.00-12.45

13.00-14.00

13.00-14.00

Гульня “На ўсякі пажарны выпадак”  (I-IV кл.)

Брэйн-рынг “Здароўе -гэта здорова” (V-VII кл)

Акцыя “Наш лес” ( VIII-XI кл.)

“Дарожны марафон “Святлафорыя”(I-II кл.)

Віртуальнае падарожжа “Чароўны свет Нацыянальнай бібліятэкі Беларусі” (III-IV кл.)

Акцыя “Бібліятэчны дэсант”(рамонт кніг)(V-VII кл)

Секцыя “Піянербол”

Сітуацыйны  практыкум  «Зажги  звезду  добра»

Аўдзейчык Н.У.

Пашко В.Я.

Класныя  кіраўнікі

Ботвін Т.А.

Карпінец А.В.  

Пашко В.Я.

Майсейчык С.М.  

Шыбайла Т.М., валанцёрскі атрад

                      29.03.2018  

08.00-18.00

09.30-10.30

09.30-10.15

10.00-11.00

10.30-11.30

11.00-11.45

11.00-11.45

12.00-13.00

13.00-14.00

18.30-20.00

Экскурсія   ў г.Мінск (VI- XI кл.)  

  Акцыя “Міласэрнасць  у кожны дом” (VIIIкл.)

Акцыя “Не скучай, малыш!”(гульні з  акцябратамі) (I-IV кл.)

Краязнаўчае падарожжа“Сцежкамі роднага краю” (V-VII кл)                                               

Экскурсія ў лес“Сакавік!Снег расплакаўся і знік!”(I-IV кл.)

Інтэлектуальная літаратурная гульня “Чтение - лучшее учение” (IX-XI кл.)

Спартыўная праграма “Гульня прымае ўсіх” (V- VIII кл.)

Спаборніцтва  па  валейболе алейдаскоп" "всучасным свеце".)(VIII -XI кл.)

Аб’яднанне па  інтарэсах “ Калейдаскоп”                        

Спартыўная  секцыя 

Сіняк Ю.Л.,Жышко С.А.

Макей В.С., цімураўскі атрад

Рышкель Ж.А.

Місько М.М.

Карпінец А.В.

Бублей Т.А.

Пашко В.Я.

Майсейчык С.М.

Пашко В.Я.

Майсейчык С.М.

                     30.03.2018                                             

09.30-13.00

10.00-10.45

11.00-11.45

11.00-11.45

11.00-11.45

12.00-12.45

12.00-12.45

Экскурсія  ў г.Ваўкавыск  (IX-XI кл.)  

Закрыццё Тыдня дзіцячай кнігі

Гульнявая праграма “Здароўе -гэта здорова”(I-IV кл.)

Размова–практыкум “Свой шлях мы выбіраем самі”(IX-XIкл.)

Спартыўная гульня  “Спорт супраць наркотыкаў” (V-VII кл)                                               

Віктарына “Азбука дарог” (атрад ЮІР)

Аб’яднанне па інтарэсах “Музеязнаўства”

Шыбайла Т.М., Бублей Т.А.

Кляпацкая І.М.

Карпінец А.В.

Аўдзейчык Н.У.

Майсейчык С.М.

Макей В.С.

Габроўскі С.В.

31.03.2018

09.00-10.00

10.00-11.00

10.00-11.00

11.00 –12.00

11.00 –12.00

12.00 –13.00

12.00 –13.00

18.30-21.30

Секцыя “Піянербол”

Літаратурная  гульня-віктарына“Мой любімы  казачнік”(I-IV)

Гульня “Капітаны нашых падарожжаў” (V – VIIкл.)

Аб’яднанне па інтарэсах “Шашкі”

Аб’яднанне па інтарэсах “Калейдаскоп”

Аб’яднанне   па  інтарэсах “Інтэлектуальныя  гульні”

Аб’яднанне па інтарэсах “Музеязнаўства”

Дыскатэка “Смехатэрапія”   

Майсейчык С.М.

Севашка Г.М. 

Жышко С.А.

Даніловіч С.Д.

Пашко В.Я.

Сіняк Ю.Л.

Габроўскі С.В.

Рышкель Ж.А., Даніловіч С.Д.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.